O Nas

Jakość na 1. miejscu

BILU S.C. to firma o ugruntowanej pozycji w segmencie wynajmu specjalistycznych maszyn. Wieloletnie doświadczenie w realizacji różnorodnych inwestycji, nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra dają Klientom gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

Nowoczesny park maszynowy

Do dyspozycji Klientów oddajemy certyfikowany sprzęt renomowanej marki Genie, która słynie z produkcji najwyższych na świecie podnośników. W naszej wypożyczalni znajdują się podnośniki nożycowe i przegubowe o różnych parametrach (do 48 metrów) z napędem 4×4, które mogą być wykorzystywane do prac budowlanych, przeładunkowych i montażowych, do modernizacji obiektów handlowych i użyteczności publicznej oraz do prac na wysokościach wewnątrz budynków, w trudnodostępnych miejscach czy na nierównym terenie. Prowadzimy również wynajem wózków widłowych.

Podnośnik

Elastyczne podejście

Wśród naszych Klientów znajdują się przede wszystkim firmy i instytucje z woj. dolnośląskiego, jednak na życzenie Klienta możemy szybko i bezpiecznie dostarczyć maszyny do dowolnego miejsca w kraju. Posiadamy własną, specjalistyczną flotę transportową. Zamówienia realizujemy przez 24h na dobę.

Flota serwisowa