Czyszczenie kanalizacji Wrocław

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od ponad 12 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczonych usług. Szeroka wiedza i zaangażowanie naszych pracowników, skutkuje wysoką jakością wykonywanych usług. Charakteryzuje nas sumienność, rzetelność oraz otwartość na potrzeby klienta. Zdobyte doświadczenie, skuteczność i elastyczność w działaniu sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zadania.

Nasze usługi

Świadczymy usługi w zakresie wywozu nieczystości ciekłych oraz czyszczenia i udrażniania kanalizacji. Wykonywanie powyższych zadań umożliwia nam profesjonalna flota pojazdów specjalnych m.in. pojazdy typu WUKO. Ponadto posiadamy specjalistyczny sprzęt do wideo inspekcji kanalizacji, który umożliwia filmowanie rur i kolektorów, a co za tym idzie sprawne i szybkie namierzenie awarii. Naszymi zleceniodawcami są zarówno duże firmy, wspólnoty, spółdzielnie jak i mieszkańcy domków jednorodzinnych.

Dlaczego my

Nasza firma istnieje od 2004 r.  Jest to działalność rodzinna prowadzona przez dwóch braci. Nasz zespół tworzą wykwalifikowali pracownicy oraz specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości. Niewątpliwym atutem naszej firmy jest dyspozycyjność i terminowość wykonywanych usług, jak i dbałość o każdy szczegół powierzonego zadania. Odzwierciedleniem naszej pracy jest powiększające się grono zadowolonych klientów.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://kanalizacja24h.pl/